Ako hlasovať

 

Ako hlasovať

Hlasovanie bude prebiehať na webovej stránke www.schooldance.sk prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Výber do veľkého finále bude prebiehať v dvoch kolách.

 1. od 7. mája do 22. mája
 2. od 22. mája do 29. mája

Hlasovať za súťažné videá bude môcť široká verejnosť od 7. mája. V prvom kole budú môcť hlasujúci dať svoj hlas všetkým videám. Každý hlasujúci môže dať jednému videu len jeden hlas. Dňa 22. mája sa uzavrie prvé kolo hlasovania. Do druhého kola postúpi 30 súťažných videí, ktorým široká verejnosť dala najviac hlasov v prvom kole. Postupujúce súťažné videá si hlasy, ktoré získali v prvom kole, prenášajú do druhého kola. Dňa 29. mája sa uzavrie druhé kolo hlasovania a na základe výsledkov postúpia 3 videá s najväčším počtom hlasov priamo do Veľkého finále.

Ďalších 6 videí vyberie odborná porota bez ohľadu na počet dosiahnutých hlasov, 2 zástupcov si zvolí Česká republika a 1 divokú kartu udelí digitálny líder Peter Pellegrini. Dvanásť postupujúcich tanečníkov, respektíve tanečných skupín sa stretne vo Veľkom tanečnom finále v Slovenskom národnom divadle v Bratislave, kde odborná porota rozhodne o víťazovi a ďalšom umiestnení ostatných vystupujúcich.

 • Hlasovanie cez Facebook

 1. Prihláste sa na Facebook, alebo si vytvorte
  Facebook profil na stránke www.facebook.com.
 2. Nájdite si video na stránke www.schooldance.sk,
  za ktoré chcete hlasovať.
 3. Prehrávanie videa sa spustí automaticky.
  Ak nie, kliknite na video, aby sa spustilo.
 4. Kliknite na modré tlačidlo
  Hlasuj cez Facebook. Pre kontrolu
  pripočítania hlasu je potrebné znovu
  načítať stránku (tlačidlo F5).
 5. Ak sa Vám súťažné videá páčili,
  dajte EDULABu like na Facebooku.

Kontakt

V prípade otázok, prosím kontaktujte organizátora súťaže telefonicky +421 2 321 99 120 alebo e-mailom na schooldance@edulab.sk, www.edulab.sk.